معرفی و پیشینه شرکت

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی (سهامی عام) بعنوان قدیمی‌ترین و تنها شرکت بورسی تولید و عرضه‌کننده تجهیزات مورد نیاز دامداری‌های کشور، با افتخار اولین تولید کننده انواع ماشین‌های شیردوشی سیار با علامت استاندارد و همچنین تولید و عرضه‌کننده انواع ماشین شیردوش ثابت بعنوان نماینده انحصاری شرکت بین‌المللی GEA است.
همکاری با بیش از 75 درصد دامداری‌ها برای تامین تجهیزات مورد نیاز و خدمات پس از فروش و نگهداری 24 ساعته، افتخار متخصصین ما در شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی در 35 سال سابقه شرکت می باشد.

سال 1365

تأسیس

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی بصورت سهامی خاص با سهامداری اصلی شرکت سرمایه گذاری شاهد تاسیس گردید

سال 1365

سال 1382

پذیرش در بورس

با تصویب مجمع عمومی شخصیت حقوقی شرکت به سهامی عام تبدیل و با پذیرش در بورس اوراق بهادار تهران ، سهام شرکت در نماد تکشا در گروه ماشین آلات و تجهیزات در تابلوی بازار دوم بورس عرضه و معامله گردید

سال 1399

آخرین افزایش سرمایه

سرمایه ثبتی اولیه شرکت مبلغ 5 میلیون ریال بوده و در 8 مرحله به مبلغ 200 میلیارد ریال افزایش یافته است در آخرین مرحله سرمایه شرکت در سال 1399 از 110 میلیارد ریال به 200 میلیارد ریال افزایش یافته است.

سال 1399

سال 1399

جایگاه در صنعت

شرکت با توسعه مداوم در صنعت کشاورزی بخش عرضه ماشین‌آلات و تجهیزات شیردوشی دام در کشور در جایگاه اول بوده و سعی دارد با توسعه فعالیت خود در بخش‌های دیگر کشاورزی نیز جایگاه مناسبی کسب نماید

Image
Image