اخبار و تازه ها

آخرین اخبار شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی (سهامی عام)

عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت دانش بنیان فارموژن در راستای تحقق اهداف شرکت
و رویکرد «تولید، اشتغال، دانش بنیان»

 

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی در راستای تحقق اهداف عالی خود در سال 1401 به منظور «افزایش رضایت مشتریان و تمایز در ارائه خدمات پس از فروش» و همچنین در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر نامگذاری سال جاری تحت عنوان «تولید، اشتغال، دانش بنیان»، اقدام به عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت دانش بنیان فارموژن نموده است.

این نشست با حضور جناب آقای مهندس مهیمنی (مدیرعامل)، جناب آقای دکتر رباط سرپوش (مدیر بازاریابی و فروش) و سرکار خانم خمسه‌لی (کارشناس ارشد بازاریابی و فروش) از سوی شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی و همچنین جناب آقای دکتر دامون نشتاعلی (مدیر عامل)، جناب آقای جلال اعتصامی (مدیر فروش)، سرکار خانم مرجان استوارپور (مدیر کمپانی) و جناب آقای مجتبی مطهری (مدیر مالی) از سوی مجموعه فارموژن برگزار شد.

شرکت دانش‌بنیان فارموژن به عنوان ارائه دهنده خدمات ژنومیک و اصلاح نژادی، برای اولین بار در ایران با همکاری جمعی از متخصصین ژنتیک، علوم دامی و علوم داده، در حوزه اصلاح نژاد، ارزیابی ژنومیک و انتخاب دام برتر، گامی مهم و موثر برای افزایش بازده اقتصادی دامداری‌ها برداشته است. در حال حاضر، فارموژن با استفاده از شیوه‌ها و روش‌های نوین دنیا در زمینه ارزیابی ژنومیک در گاو شیری و ارائه کاتالوگ فعالیت می‌کند و بررسی ژنومیکی سایر گونه‌ها و نژادها از برنامه‌های آتی این واحد است.

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی ضمن عقد تفاهم‌نامه همکاری با مجموعه فارموژن امیدوار است تا همچون گذشته و به یاری خداوند متعال، ضمن توسعه فعالیت‌های گسترده خود در ارائه خدمات منحصر به فرد به دامداری‌های کشور، در حوزه تحقیق و توسعه به منظور رفع دغدغه دامداران در این صنعت، تامین نهاده‌های دامی، اصلاح نژاد، توسعه و تجهیز دامداری‌ها و موارد مرتبط با این امورگام های موثرتری بردارد.